Аца Лукас со докази: „Карлеуша изгледаше како момче“

Јелена Карлеуша во најновата емисија од „Ѕвездите на Гранд“ реши да го пофали Босанац, но и да спопдели нешто со останатите членови од жирито.

Пејачката му се доверила на Босанац дека знае како е да се има ќерка, поради тоа понекогаш се воздржува од лоши коментари, но дека тоа ја нервира.

Исто така открила дека кога ја започнала кариерата, нејзиниот татко сакал да ја облекува во машка облека, за да не изгледа провокативно.

Аца Лукас не издржал, па и дофрлил коментар:

-„Не можел така да те облекува, ако барем малку не си личела на машко.“- на што Карлеуша останала без коментар.

 

 

 

19.03.2017 - 11:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа