Едниот почина, другиот пишува хитови – вака изгледа синот на Марина Туцаковиќ

Сите знаат за трагедијата која и се случи на Марина Туцаковиќ, кога пред неколку години почина нејзиниот син. Сепак тој не беше единстено дете на Марина. Таа има уште еден син со Александар Радуловиќ Фута, Милан. Тој е творец на големиот хит на Цеца, „Автограм“.

Милан кој го има прекарот Лача, наводно бил вмешан во скандал поврзан за апсење поради поседување на дрога.

Милан во коментарите на социјалните мрежи го споредуваат со Џони Деп.

 

 

 

17.02.2017 - 16:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа