Полицијата на нозе: Исчезна уште една скопјанка

Исчезната старица од Бутел.

Полицијата извести дека вчера во 9 часот и 30 минути во Полициската станица Чаир, 38- годишниот К.Б од Визбегово пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот од домот во непознат правец се одалечила неговата мајка 80- годишна В.Т

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

 

 

 

 

06.12.2017 - 12:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа