Познатата актерка „несакајќи“ три пати ги покажа градите на интервју во живо (ВИДЕО)

Аргентинската актерка Вирџинија Гаљардо не облекла градник пред интервјуто кое се пренесувало во живо, па грдно зажалила бидејќи неколку пати излетале нејзините голи гради.

Видеото веќе е хит на Интернет, а за да го погледнете првото "излетување" на нејзините гради премотајте на 02:20.

 

 

 

17.02.2017 - 20:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа