Пронајдено смрзнато тело на маж во Сараево

Во Сараево било пронајдено премрзнато тело на маж. Како што пренесуваат босанските медиуми, телото било пронајдено во 16 часот и 45 минути. 

Обдукцијата ќе покаже како починал, но најверојатно се смрзнал бидејќи вчера и во болна беше кочан ладно со температури од -15 степени.

 
 
11.01.2017 - 11:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа