Се бањаше со две змии: Кога побара бакнеж, погледнете што се направи едната од нив (ВИДЕО)

На многумина змиите им се најстрашни суштества на земјата.

Некои се смртоносни, а некои потполно безопасни.

Она што го направи овој човек направи заслужува орден за храброст.

Погледнете го видеото:

 

 

 

 

17.02.2017 - 19:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа