Тарчуловски: Поздрав до браќата - вечерва очекувајте нешто спектакуларно

Пратеникот во македонското Собрание, Јохан Тарчулоски преку социјалните мрежи ги поздрави „браќата“ од УГЕ (навивачите на Шалке 04)

Шалке вечерва во Солун игра против ПАОК. И покрај забраната најавено е гостување на навивачката група Комити.

 

 

 

16.02.2017 - 19:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа