Трагедија: Се обеси младо момче во гаражата пред семејниот дом

Алдин Имамовиќ (25) се обеси рано утрово во гаражата пред семејната куќа во близина на Зеница. 

- На местото на случувањето веднаш пристигнала полицијата и Итната помош, но лекарите констатирале само смрт. Семејството на момчето и пријателите се во шок. Никој не може да верува дека младиот Имамовиќ одлучил да ја прекине својата младост.

 

 

 

 

17.02.2017 - 16:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа