27-годишник добил ќотек поради недоразбирање во сообраќајот

27-годишен маж од скопско Јурумлери бил физички нападнат поради недоразбирање во сообраќајот.

-Вчера во 15,00 часот Б.Д.(27) од с.Јурумлери-скопско пријавил дека околу 14,30 часот во с.Јурумлери по претходно недоразбирање и расправија околу сообраќај бил физички нападнат од непознато лице, велат од полицијата.

 Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.04.2020 - 11:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега