4000 калории во еден оброк: Оваа згодна русокоса изеде ручек за петчлено семејство, па наздрави и со пиво

 

Кејт Ованс (26) е блогерка кој сака храна и објавува фотографии како јаде висококалорична храна и тоа во огромни количини.

Популарната британка, позната по тоа што одговори на неверојатни предизвици кога станува збор за храна, неодамна се надимна себеси. Имено, таа го овековечи моментот додека го јадеше популарниот оброк риба и помфрит, но во количина за семејство од пет лица!

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.07.2020 - 10:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега