76-годишна баба и нејзиниот 23-годишен сопруг снимаат порно филмови заедно: Покажавме сѐ

И покрај тоа што возрасната разлика е 53 години, Алмеда и Гери Хардвик тврдат дека не постои пречка во нивната љубов. 76-годишната Алмеда и 23-годишниот Гери се венчале во 2015 година откако се запознале на забава на нејзиниот син, Роберт, пишува британски „Сан“.

Својот приватен живот го споделуваат со пријателите на социјалните мрежи, а откако отвориле заеднички ТикТок профил, сега почнаа да снимаат и порно филмови и содржината да ја продаваат на сајтот за возрасни „Only fans“.

Оваа страница овозможува на регистрирани членови да споделуваат провокативни фотографии и снимки и од тоа да заработуваат. А, се чини дека Алмеда и Гери тоа добро го искористиле.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gary & Almeda (@garyandalmeda)

-Отворивме профил и сѐ покажавме таму, без цензура. За само една недела сме во топ 10 отсто најследени профили, напиша Гери на Твитер.

По венчавката парот се преселил во кужата на Алмеда и сега живее со еден од нејзините внуци, кој е три години постар од Гери.

-Не барав момче, но Гери едноставно се најде. Едноставно веднаш знаев дека тој е вистинскиот, вели Алмеда.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2020 - 22:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега