Адријана Лима позираше во минијатурно бикини додека ужива во Мајами (ФОТО)

38-годишната бразилска манекенка и поранешен ангел на Викторија Сикрет, Адријана Лима објави фотографија на Инстаграм на која позираше во мини црно бикини и го покажа своето витко тело.

Познатата манекенка веќе со месеци се наоѓа во изолација во Мајами заедно со своите деца.

 

 
 
 
View this post on Instagram

GRATEFUL TO BE WITH MY KIDS AND FRIENDS MIAMI-Florida

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on May 17, 2020 at 5:45pm PDT

18.05.2020 - 23:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега