Американка пукала кон ќерка си мислејќи дека е провалник: 18- годишна девојка ранета

Американка по грешка ја ранила својата ќерка  која и дошла во посета и сакала да ја изненади, јавуваат светските медиуми.

Инцидентот се случил  во Охајо, кога жената, за својата 18- годишна ќерка која била замината на студии, помислила дека е провалник.

Жената при рака имала оружје, за кое имала и дозвола, па пукала кој девката и ја ранила во рака.

Мајката била шокирана кога сфатила на кого пука.

Инцидентот е пријавен во полиција, а допрва ќе се утврдува дали има причина за кривично гонеше на жената.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.09.2019 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега