Американската ѕвезда од филмовите за возрасни и фрли око на Сандра Африка- пејачката откри дека се допишуваат

Порно актерката Кендра Ласт (41) „одлепила“ по српската пејачка Сандра Африка, па и порача дека е воодушевена од нејзиниот задник.

Кога Сандра Африка постирала неколку провокативни објави на својот Инстгарм профил, американската актерка во филмови за возрасни и порча во коментар дека „гори“.

 
 
 
View this post on Instagram

#BeMyValentine send me #candyhearts to tell me how u feel & wine :) #happyvalentinesday

A post shared by Kendra Lust™ (@kendralust) on Feb 14, 2020 at 6:09am PST

Сандра не останала рамнодушна, па и вратила на коментарот со две срциња.

Ова и те како им се допадна и на фановите на Кендра кои бројат 5,6 милиони и на фановите на Сандра околу 737.000.

Веднаш порчаа и коментари дека тие две би требало да снимаат и филм заедно.

Сандра Африка не сакала да открива детали како тие две станале пријателки и почнале да се „следат“ на Инстаграм, но потврдила дека се во контакт.

„Се допишувавме на Инстаграм, ми кажа дека знае кои се Никола Тесла и Новаќ Ѓоковиќ од Србија, а неодамна слушнала и за мене, а остатокот од нашето допишување не е за јавност рекла Сандра.

 
 
 
View this post on Instagram

Mladenovac vidimo se jos malo Club Tron vcrs

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on Oct 26, 2019 at 2:37pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.02.2020 - 10:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега