АМСМ со вонредно соопштение: Патниот правец Штип-Радовиш во прекин за сите видови возила

АМСМ вечерва со вонредно соопштение ги информира возачите дека патниот правец Штип-Радовиш е во прекин за сите возила.

-  Поради минирање на патниот правец Штип - Радовиш, сообраќајот е во прекин за сите видови на возила - стои во соопштението на АМСМ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2019 - 17:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега