Ана Бекута го прослави својот 60-ти роденден - Покажа дека ги преполовила килограмите

Српската пејачка Ана Бекува вчера го прослави јубилејниот 60-ти роденден заедно со многугости од естрадата.

Пејачката во долг розов фустан откри дека ослабела премногу, но и дека изгледа помладо од било кога.

Таа за медиумите откри дека не и е важен подарокот од својот сопруг, туку дека тој и е важен, но покажа и што добила од него.

Имено тој и подарил скапоцена алка која пејачката целото време ја носеше на себе.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.09.2019 - 14:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега