Ана Николиќ по грешка објави фотографии од задник во танга- пејачката веднаш ги избриша, но веќе беше доцна

Пејачката Ана Николиќ во текот на денешниот ден сподели фотографија со својата ќерка Тара на својот Инстаграм профил неразмислувајќи дека направила голема грешка.

Имено пејачката сподели фотографија од својата галерија во мобилниот телефон на која е со нејзината ќеркичка, но на дното на екранот се гледаа останатите фотографии од нејзината галерија, па така откри што поседува во нејзиниот телефон.

Според фотографиите пејачката се гледа како позира во долна облека на себе, а пејачката очигледно се фотографирала самата по вежбањето и губењето на вишокот килограми во последниот период.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 14:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега