Анабела е убава, но само да ја видите нејзината сестра

 

Анебела Атијас роди три деца, а и понатаму е пример што се однесува до убавината.

Нејзините ќерки се истот така многу убави девојки.

Но, крвта не е вода, па може да се каже дека и нејзината сестра изгледа прекрасно, а исто така е успешна во она што го работи.

Ќе се сложите дека си личат.

 

 

 

 

26.07.2017 - 19:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа