Апел за помош: Исчезнат е Ислаил Алији од Гостивар

Исчезнат е Ислаил Алији од Гостивар, има 12 години.

Исчезнат е веќе 3 дена се молат сите кои имаат било каква информација во врска со детето да се јават на следниот број 077 840 992.

26.05.2022 - 19:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега