Апелацииониот суд ги одложи расправите закажани за април

Апелациониот суд Скопје преку соопштение информираше дека Јавните седници и расправи пред судот, закажани во периодот од 30.03.2020 година до 30.04.2020 година се одлагаат.

Странките и јавноста дополнително ќе бидат известени за денот на одржување на одложените седници и расправи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.03.2020 - 09:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега