Апсење во Скопје- приведено младо момче

Вчера во 20 часот и 30 минути на улица „Лихнида“, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода 21- годишниот С.Ш од Скопје, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана.

По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2020 - 10:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега