Автомобил се запалил во автосервис во Скопје

 

Вчера во 08:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во автосервис на ул. „Скупи“ се самозапалило патничко возило „хјундаи И20“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на фирма од Скопје. Како што информира МВР, возилото било целосно опожарено, а увид извршила екипа од СВР Скопје.                                       

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.10.2019 - 16:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега