Бакшиш од кој ќе ви се заврти во глава - нема да верувате колку пари земала Станија за една ноќ

 

Бидејќи Станија пред неколку дена се пофали со новиот автомобил вреден околу 40.000 евра, се зборува дека старлетата себе си се почастиле откако добила огромен хонорар на еден настап во Москва. 

Станија пеела на свадба на познат руски тајкун, а домаќинот ја частел со илјадници евра. 

- Автомобилот со кој Станија се пофалила за Денот на вљубените всушност и е подарок од руски тајкун кој и го дал на бакшиш бидејќи пеела на свадбата кај неговито брат. 

Тој не ни ја праша колку чини Станија да допатува и да биде изненадување на свадбата на неговиот брат. Освен тоа што старлетата си ја кажала својата цена во истито момент и биле парите стигнати на сметка, тајкунот и покрај сето ова секокој момент кога ке го фатела микрофонот, Станија добивала евра. Рускиот тајкун за неа обезбедил луксузен апартман како и лимузина во која се возела до ресторанот, ова го открил близок пријател на старлетата. 

 

 

 

 

17.02.2017 - 15:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа