Белов ја објави првата фотографија со ќеркичката: „Никој не ни кажа дека ќе изгледа вака“

На 13 јануари оваа година македонскиот пејач Александар Белов се оствари во улогата на татко.

Неговата сопруга Јелена на свет ја донсе нивната ќерка Мина.

Пејачот за првпат сподели нивна заедничка фотографија, а во опис напиша емотивна порака:

-Никој не ни кажа дека тоа ќе изгледа вака. Никој и не можеше да ни каже. Ова е целиот наш живот, а нашата куќа стана дворец на среќата и љубовта.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aleksandar Belov (@aleksandarbelov)

25.01.2022 - 10:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега