Битола: Маж паднал од дрво и починал во болница

Во СВР Битола, од Клинички центар Битола било пријавено дека 62-годишниот Б.П. од селото Буково починал во болницата.

Тој, според пријавата се здобил со тешки телесни повреди при пад од дрво и бил пренесен во болницата.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 15:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега