Боки 13 ѝ се обрати на Рускоска: Не ми се дери

Во Кривичниот суд претпладнево продолжи судењето за случајот „Рекет“ во кој обвинети се Бојан Јовановски – Боки 13 и поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева.

Во разговорот меѓу Боки 13 и Орце Камчев, се вклучи и Вилма Рускоска.

„Јас како менаџер на ТВ можам да барам пари за реклама колку сакам, како што ти можеш да бараш пари за операции кои се неуспешни“, рече Боки кон Камчев, пренесува ТВ21.

Рускоска врати: „Тој не е менаџер, тој е невработен“. По што Боки врати: „Не ми се дери“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2019 - 12:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега