Бразилка во кусо здолниште и потпетици покажа што умее, па испрати предизвик до Меси и Роналдо (ВИДЕО)

Бразилската фристаил мајсторка, Ракел Бенети, уште еднаш ги покажа своите вештини со топка, но овојпат таа отиде чекор подалеку.

 Во потпетици и здолниште таа ги покажа своите вештини со топка и со тоа им испрати предизвик на Кристијано Роналдо, Лионел Меси и останатите фудбалски ѕвезди.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.05.2020 - 15:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега