Цеца неутешна, испрати последен поздрав: „Срцето ми е скршено“

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ со фановите сподели тажна вест која се случила во нивниот дом.

-Збогум наш најмил, најубав Витез наш, напиша пејачката под фотографијата и ја сподели на социјалните мрежи.

Смртта на нивното куче во шестата година од животот ги растажи сите членови на семејството Ражнатовиќ.

-Почина од рак на белите дробови и имаше шест години, се преземавме да го спасиме, но ништо не помогна. Само започна нагло да ослабнува, голема тага, вели Цеца за српските медиуми.

 

Zbogom nas mili,najlepsi Vitice..........

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on Jul 12, 2018 at 4:47am PDT

 

 

 

12.07.2018 - 20:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега