Цеца се пофали на Инстаграм: „Најгорда мајка на светот“ (фото)

Ќерката на Цеца откако ја промовираше нејзината прва песна наиде на многу позитивни критики, а таа за само два дена успеа да собере повеќе од два милиони прегледи на Јутјуб.

По тој повод Цеца на својот Инстаграм профил и испрати директна порака на нејзината ќерка Анастасија.

-Благодарам што ме направи да бидам најгорда мајка на светот, напиша фолк дивата Цеца.

 

 

 

18.07.2018 - 16:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега