Човек починал на кеј во Скопје додека трчал

Човек починал додека трчал на кеј утрово, пренесе „Женски магазин“.

Несреќата се случила во близина на хотелот „Александар Палас.“

На местото се пристигнати брза помош и полиција на увид. Се очекуваат детали во текот на денот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.04.2020 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега