Да помогнеме да се најде: Детенце од Драчево тргнало на школо па исчезнало

Михаил Илијевски од Драчево утрово тргнал на училише но не стигнал во својата училница, а мајката на социјалните мрежи сподели дека детето утово се подготвило за на училиште, но од училиштето и јавиле дека Михаил го нема.

Михаил е облечен во маица на кимоно и плави шорцеви. На нозете носи патики најк.

Анета апелира до граѓаните и моли за било каква информација да ја контактираат неа или да се јават во полиција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 10:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега