Дали се работи за маж или за жена: Видео на Твитер ги запрепасти корисниците

Пластичните операции за многумина значат помош за да се чувствуваат подобро, но само ако се користат паметно и со граница.За жал постојат м,нгу луѓе кои не знаат кога е доста, па со премногу операции го изобличуваат целото лице.

На Твитер се појави видео од една таква жена која направила толку операции што веќе е тешко да се препознае дали е маж или жена.

На видеото таа порачува како не треба да се трча по мажи, но секко никој не обрна внимание на она што го кажа туку гледаа во нејзиното лице.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 13:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега