Дејвид и Викторија ќе станат дедо и баба: Свршеница на Бруклин Бекам, е бремена

Според американските медиуми, Никола Пелц, актерка и свршеница на Бруклин Бекам, е бремена.

Според американските медиуми, свршеницата на Бруклин е на крајот на првиот триместар, така што бебето ќе се роди на почетокот на следната година.

Ниту Пелц ниту Бекам сè уште официјално не ја потврдија оваа добра вест, а нивниот неименуван пријател, извор во американски таблоид, неодамна рече: „На почетокот, Викторија и Дејвид беа против таа врска, но тие беа среќни кога слушнаа за веридбата и им го дадоа својот благослов. Ова е многу возбудлив период за нивното семејство и особено им е драго што Бруклин се врати на нозе по турбулентните односи во кои се наоѓаше“.

Бруклин, патем, и предложил на Никола по девет месеци љубов.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2020 - 14:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега