Девојката која се самоуби е ќерка на позната новинарка - сите се во шок

За водителката и пејачка Марија која се самоуби денеска во Србија, плаче цел регион. 

Нејзината мајка е позната водителка, Ана Марија Алвер Чуриќ. Нејзиниот татко е познат музичар Чуричиќ. 

Таа под неразјаснети околности се смаоуби бесејќи се со ремен.

 

 

 

12.11.2018 - 22:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега