Девојките се преплашиле- На фотографијата од моминската вечер се појавило момче кое се удавило

Девојки од Шкодска одлучиле да ја поинат моминската вечер на едно езеро,а нивната фоторафија станала многу популарна на интернет откако забележале еден детаљ.

Една од нив носела апаат за фотографирање и го наместила на тајмер за да ги слика, но откако ја погледнале фотографијата на неа забележале едно лице кое никој не го познава, а ниту една од нив не можела да го објасни неговото присуство биејќи едноставно таму немало никој освен нв.

Девојките подоцна пребарале на интернет и дознаале дека на тоа место пред неколку години се удавило момче.

За оваа случка и ББЦ снима серијал.

Момчето се удавило среде ноќ додека месечарело. Излегло надвор и паднало во езерото па се удавило.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега