Директорката на УЈП скенираше фискални со татко и кој е легендарен актер

Директорката на УЈП Сања Лукаревска, објави фотографија на која се гледа дека таа и нејзиниот татко, познатиот актер Ѓокица Лукаревски дома скенираат фискални.

„Скенираме“, стоеше во објавата на Лукаревска на социјалните мрежи.

Инаку, Ѓокица Лукаревски е роден во Скопје, на 29 април 1951 година и е македонски актер, познат по бројните улоги во филмови, театарски претстави и телевизиски екранизации кои има добиено бројни награди и признанија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.10.2019 - 13:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега