Добра вест: Пронајдено 7- годишното дете од Драчево кое утринава исчезна

Утинава во 09.00 часот во Полициската станица Драчево,39- годишната И.А од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот седумгодишен син.

„По кратко време од страна на полициски службеници детето било пронајдено на Транспортен центар, каде најверојатно пристигнало со автобус на ЈСП“ соопшти МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 16:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега