Додека светот се бори со опасниот вирус, Ванда покажува гради (ФОТО)

Цела свет се бори со опасниот коронавирус  Ванда реши да ги покаже своите гради на фановите и притоа да испрати порака до нив.

И ако во нормална состојба фановите би биле пресреќни на оваа објава, сега се налутија.

Атрактивната сопруга на Мауро Икарди порача дека сонува животот да се врати во нормала, но фановите сметале дека таа требало да се облече попристојно, а не да ги покажува градите покрај таква порака.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 Soñando que todo vuelva a ser como antes 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Mar 21, 2020 at 1:54pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.03.2020 - 10:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега