Драма на автобуска постојка во Центар: Неколку лица претепале и ограбиле четири малолетници


Вчера во СВР Скопје било пријавено дека околу 14.00 часот на автобуската постојка на подрачјето на Центар во Скопје, неколку лица физички нападнале четири малолетници и им одзеле повеќе предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

21.05.2024 - 16:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега