Драма во Скопје: Двајца сред бел ден претепале чувар додека бил на работа

На 27.01.2022 во 18.00 часот во СВР Скопје, Б.Р.(34) од Скопје пријавил дека околу 14.15 часот во кругот на фабрика, каде работел како чувар, бил физички нападнат од едно машко и едно женско лице, информираат службите на МВР.

Оттаму додаваат дека се работи на расчистување на случајот.

28.01.2022 - 19:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега