Драма во скопско: Се степале двајца соседи

На 28.03.2023 околу 17.30 часот во СВР Скопје, А.Н. пријавил дека на 26.03.2023 околу 14.00 часот, во неговиот двор во с.Стајковци, скопско, по претходно недоразбирање, неговиот сосед И.С. се однесувал агресивно и со остар предмет замавнал кон него, по што А.Н., бранејќи се,  го турнал И.С.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

29.03.2023 - 17:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега