Дурловски: Не е веќе прашање дали/кога ќе паднат, туку како никогаш повеќе да не се вратат

Оперскиот пејач и поранешен пратеник Игор Дурловски за владејачката партија.

„Не е веќе прашање дали/кога ќе паднат, туку како никогаш повеќе да не се вратат“, пишува Дурловски.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 17:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега