Две деца од Скопје нападнати од нивниот сосед

 

 

Две деца биле нападнати од нивниот сосед, а нападот во полиција го пријавила нивната мајка.

„Вчера во 18:50 часот во СВР Скопје 41-годишната М.М. од Скопје пријавила дека истиот ден околу 18:45 часот на улицата „Мариовска“ нејзиниот сосед, 37-годишниот М.Ѓ. физички ги нападнал нејзините деца. Против М.Ѓ. ќе биде поднесен соодветен поднесок“, информира МВР. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега