Две лица нападнати на Бит Пазар

Во полициска станица вчера во 13:30 часот Д.Т.(47) од Скопје пријавил дека околу 12:20 часот на подрачјето на Бит Пазар, додека бил заедно со И.Т.(45), биле физички нападнати од неколку лица. 

Се работи на расчистување на случајот, информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.05.2021 - 16:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега