Две лица нападнати пред ресторан во Скопје

Вчера во 07 часот и 30 минути, 28- годишните С.А и М.Н двајцата од Скопје, пријавиле дека биле нападнати, соопшти МВР.

Имено околу 05 часот и 30 минути пред угостителски објект на улица "Анастас Митрев" во Скопје, биле физички нападнати од страна на три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2019 - 13:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега