Двегодишно дете каснато од улично куче во Скопје

 

Двегодишно дете било каснато од улично куче во Скопје.

- Вчера во 21:30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари, 21-годишната Ј.В. од Скопје пријавила дека на ул.„Слан дол“, додека се движела со својот двегодишен син, детето било каснато од куче скитник во пределот на десната рака - информира МВР.    

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.02.2020 - 11:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега