Џенан се вози со најобично комбе, носи обични фармерки - на една работа многу жени му завидуваат

Српскиот пејач Џенан Лончаревиќ важи за некој кој живее скромен и повлечен живот, без скандали и трачеви. Тој во еден разговор открил како изгледаат неговите денови кога не е на сцена, каков автомобил вози, но и на што многу жени му завидуѕваат.

Пејачот смета дека неговиот живот е неговат приватна работа и сака да остане така.

-Нема потреба за тоа. Во јавноста не го презентирам она што се вика приватен живот.Тоа е моја работа, јас сум првенствено музичар и презентирам песни - рекол Лончареви.

-Возам најобично комбе, носам обични фармерки, патики. Не се разликувам - рекол тој.

Тој истакнал дека на едно нешто секоја жена ќе му позавиди.

-Мислам дека секоја жена ми завидува на тоа колку прстени имам - признал Џенан.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.03.2019 - 20:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега