Ѕвездата на Гранд се разведува после 11 години брак - позната главната причина за распаѓањето на бракот

Пејачката Сања Стојановиќ формално во средата се развела од својот сопруг. Како што било олучено, двете еца кои ги имаат ќе живеат со мајката после разводот.

Инаку, Сања истиот ден после разводот се појавила во една емисија на Гранд телевизија.

Да потсетиме, Сања неодамна се врати на естрадата, својата стара љубов. После долгогодишна пауза, таа одлучила повторно да се активира на музичката сцена и со своето враќање успеала да привлече големо внимание.

Инаку, со својот сопруг била во брак 11 години, а во врска бил од 2006 година. Пејачката наводно одлучила да стави рај на бракот поради неверството на сопругот.

Пејачката е позната и по порно снимката од нејзе и нејзиното поранешно момче, која е појави во времето кога таа се натпреваруваше во „Ѕвездите на Гранд“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.12.2019 - 20:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега