Еден од најтоплите денови од почеток на годината - Температурите во 17. часот

Ова се температурите според временската на Accuweather во 17. часот низ Македонија.

Некаде има дожд, а некаде температурит над 30 степени.

Утре не чека најтоплиот ден.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 16:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега