Едно лице повредено во сообраќајка кај Железничка

Министерството за внатрешни работи информираше дека денеска во околу 11:40 часот се случила сообраќајна несреќа кај Транспортен центар.

-На булеварот „Никола Карев“ се случила сообраќајна несреќа во која учествувале автомобил „Даеву“ и мотор. Повредно е едно лице, информираат од МВР за Курир.

 

Засега нема информации за карактерот на повредите на лицето. Полициски екипи извршиле увид на местото на несреќата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 13:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега